NOWA KOLEKCJA BALLADINE WIOSNA-LATO 2021 JUŻ W SPRZEDAŻY! ZAPRASZAMY

Zwroty

Ile mam czasu na zwrot i kiedy odzyskam pieniądze?
Na zwrot masz 14 DNI od dostawy. Tyle samo dni, ale od odstąpienia od umowy, ma Balladine na zwrócenie Ci płatności. Zwrot potrwa dłużej, jeśli nie otrzymamy towaru, lub gdy nie przekażesz nam numeru konta – w przypadku zwrotu z zamówienia opłaconego za pobraniem lub przelewem tradycyjnym.

Kto pokrywa koszt zwrotu?
Jeśli skorzystasz z panelu zwrotów Balladine lub zwrócisz produkty w salonie Balladine, zwrot będzie DARMOWY. Koszty przesyłki poniesiesz tylko wtedy, gdy: samodzielnie odeślesz produkty, zechcesz zwrócić produkty poza granicami Polski lub zechcesz ponownie zwrócić produkt z zamówienia, które było już przedmiotem zwrotu. Jeśli zdecydujesz się odesłać produkty na własny koszt, prosimy o nadanie paczki na adres: Duet Development sp. z o.o., Salon Balladine, ul. Świętokrzyska 32 (lokal 1U90), 00-116 Warszawa. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

JEŻELI SKŁADAŁEŚ ZAMÓWIENIE JAKO ZAREJESTROWANY KLIENT
za darmo przez panel za darmo w salonie na własny koszt
JEŻELI SKŁADAŁEŚ ZAMÓWIENIE JAKO NIEZAREJESTROWANY KLIENT
za darmo przez link za darmo w salonie na własny koszt

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

1. PRZEJDŹ DO PANELU ZWROTÓW
Zaloguj się. Wejdź w Moje konto i przejdź do sekcji ZWROTY. Jeśli zamówienie było złożone bez logowania, odszukaj email od Balladine o temacie: Twoje zamówienie zostało wysłane lub w przypadku zamówienia opłaconego przy odbiorze: Dziękujemy za odbiór zamówienia. Otwórz wiadomość i kliknij: Chcę dokonać zwrotu.

2. WYBIERZ PRODUKT DO ZWROTU
Skorzystanie z panelu zwrotów Balladine jest możliwe tylko dla zamówień, z których produkty nie były jeszcze przedmiotem zwrotu, do 14 dni od daty dostarczenia. Po wybraniu produktu, wskaż powód zwrotu. Dzięki temu będziemy wiedzieli, na co zwrócić uwagę przy prezentacji danego produktu.

3. WSKAŻ METODĘ ZWROTU
Do wyboru masz odbiór paczki przez kuriera DPD oraz zwrot za pośrednictwem wybranego punktu DPD Pickup. W przypadku zwrotu kurierem, wpisz adres odbioru. Punkt DPD Pickup wybierzesz na mapie.
Uwaga! W przypadku wyboru zwrotu kurierem, kurier przyjedzie po przesyłkę w kolejnym dniu roboczym. Jeśli wybierzesz zwrot w punkcie DPD Pickup, paczkę należy dostarczyć do wybranego punktu w ciągu 3 dni od zgłoszenia.

4. PODAJ DANE RACHUNKU DO ZWROTU
Zwrot środków nastąpi tym samym sposobem, jakim została dokonana płatność. Jeśli zamówienie było opłacone przez PayU, nie musisz podawać dodatkowych danych. Jeśli zamówienie było opłacone za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, poprosimy Cię o wpisanie numer konta oraz imienia i nazwiska jego posiadacza. Jest nim Twój partner lub partnerka? Wpisz jego/jej dane. Wykorzystamy je jedynie w celu finalizacji zwrotu środków.

5. SPRAWDŹ I POTWIERDŹ ZWROT
Jeśli którakolwiek informacja wymaga korekty, kliknij „wstecz” i popraw ją. Potwierdzenie zwrotu uniemożliwia zmianę danych. Od tego momentu w kwestiach dotyczących godziny odbioru paczki przez kuriera lub szczegółów zwrotu w wybranym punkcie, prosimy o kontakt z DPD pod numerami: +48 22 577 55 55 lub 801 400 373 (pon.-pt. 8:00-19:00, sob. 8:00-14:00).

6. PRZYGOTUJ PACZKĘ ZE ZWROTEM
Prosimy o zapakowanie produktów razem z uzupełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu. Gotowy dokument można pobrać po potwierdzeniu zwrotu. Jeśli nie masz drukarki, możesz skorzystać z formularza, który przesłaliśmy Ci razem z zamówieniem. Do zapakowania wykorzystaj karton Balladine.

7. PRZEKAŻ PRZESYŁKĘ FIRMIE KURIERSKIEJ
Jeśli wybierzesz odbiór przez kuriera, przyjedzie on pod wskazany adres w kolejnym dniu roboczym. W przypadku wyboru zwrotu w punkcie DPD Pickup, paczkę wraz z etykietą pierwotną (numerem przesyłki od Balladine) należy zanieść do wybranego punktu w ciągu 3 dni od zgłoszenia zwrotu w panelu.

ZWRÓĆ W SALONIE BALLADINE
Towar możesz zwrócić również w dowolnym Salonie Balladine. Należna kwota zostanie zwrócona w ciągu 14 dni zgodnie z zapisami prawa, tym samym sposobem, jakim została dokonana płatność, lub – w przypadku opłacenia zamówienia za pobraniem – przelewem na numer konta wskazany w formularzu zwrotu.

INFORMACJE DODATKOWE
W przypadku zwrotu produktów z zamówienia, w którym wykorzystano kod rabatowy, ponowne użycie kodu będzie możliwe tylko wtedy, gdy będą na to pozwalały warunki jego realizacji, np. dana promocja będzie jeszcze trwała.
Opisana wyżej procedura odstąpienia od umowy jest opcjonalna i nie musisz z niej korzystać. Nie musisz również dołączać formularza zwrotu i dowodu zakupu. Więcej informacji w Regulaminie.

Pliki do pobrania:

zamknij
zamknij
O klubie Balladine.com
Po przystąpieniu do Klubu Balladine czeka na Ciebie
szereg niespodzianek i przywilejów. Między innymi:
Specjalne rabaty

Dodatkowe rabaty przyznawane Klubowiczom w zależności od tego jaką kwotę wydadzą na zakupy.

Bezpłatne członkostwo

Przystąpienie do Klubu Balladine jest całkowicie bezpłatne

Karta klubu Balladine

Karty Klubu Balladine gwarantujące wszystkim Klubowiczom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów w naszych salonach firmowych oraz sklepie online.

Aktualne trendy

Stały dostęp do najlepszych i najświeższych wskazówek odnośnie aktualnych trendów w modzie.

Dodatkowe przywileje

Otrzymywanie prezentów i rabatów skierowanych wyłącznie do Uczestników Klubu Balladine.

Porady stylisty

Darmowe wsparcie podczas zakupu przez naszego wykwalifikowanego stylistę.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka wszystkich zamówień.

logo instagram

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie.