DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT  |  Zamów i zmierz w salonie bez obowiązku zapłaty


Zwroty

Ile czasu masz na zwrot produktu?
Standardowy czas zwrotu wynosi 14 DNI.

Kto pokrywa koszt zwrotu?
Koszt zwrotu przez kuriera Balladine pokrywa Sklep. W przypadku innych form zwrotu koszty zwrotu pokrywa Klient. Darmowa przesyłka kurierem dotyczy kosztu jednorazowego odesłania towaru dla danego zamówienia. Jeśli Klient postanowi odesłać część produktów w kolejnej przesyłce, koszt tej przesyłki ponosi Klient.

Uwaga! W przypadku zwracania towaru z zamówienia zagranicznego (z dostawą poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej), koszty przesyłki ponosi Klient.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

W Balladine możesz BEZPŁATNIE i bez podania przyczyny zwrócić zakupiony towar w terminie 14 DNI.

KROK 1. Wyślij maila
Napisz maila na adres zwroty@balladine.com z tytułem ZWROT, w treści zamieść Twoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu i adres, z którego ma zostać odebrana przesyłka.

KROK 2. Przekaż paczkę naszemu kurierowi.
Kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie w mailu adres. Wystarczy, że przekażesz mu paczkę z Formularzem Zwrotu w środku. Do zapakowania możesz wykorzystać opakowanie, w którym przesłaliśmy do Ciebie paczkę. Pamiętaj aby dołączyć Formularz zwrotu i dowód zakupu. Prosimy o podanie numeru konta na Formularzu. Jeśli nie posiadasz drukarki dołącz do paczki odręcznie wypisany formularz wzorując się na naszym dokumencie.

KROK 3. Szybki zwrot gotówki.
Zwrot gotówki nastąpi takim samym sposobem w jaki została dokonana płatność (w przypadku płatności online) lub przelewem bankowym (w przypadku płatności za pobraniem) na konto podane w Formularzu Zwrotu w ciągu maksymalnie 14 dni.

Zwróć w Salonie Balladine
Towar możesz zwrócić również w dowolnym Salonie Balladine. Należna kwota zostanie zwrócona w ciągu 14 dni tym samym sposobem jakim została dokonana płatność.

Jeśli chcesz zwrócić towar z dwóch różnych zamówień w jednej przesyłce, włóż wszystkie rzeczy do jednego kartonu Balladine wraz z dwoma oddzielnymi formularzami zwrotu/odstąpienia od umowy, po czym dokładnie zaklej karton. Prosimy o nie sklejanie ze sobą paczek, takie działanie może spowodować zaginięcie części przesyłki, a w konsekwencji brak zwrotu.

W przypadku zwrotu produktów z zamówienia, w którym wykorzystano kod rabatowy, ponowne użycie kodu będzie możliwe tylko wtedy, gdy będą na to pozwalały warunki jego realizacji, np. dana promocja będzie jeszcze trwała.

Powyższe odstąpienie od umowy jest opcjonalne i Klient nie musi z niego korzystać. Klient nie musi również dołączać formularza zwrotu i dowodu zakupu. Więcej informacji w Regulaminie.


REKLAMACJE

Towary przesyłane do Klientów są wolne od wad. Na wszystkie towary zakupione w Balladine.com, przysługuje Państwu uprawnienie złożenia reklamacji z tytułu rękojmi przez okres dwóch lat od daty wydania towaru.

Zgłoszenia reklamacyjnego prosimy w pierwszej kolejności dokonywać elektronicznie - przesyłając wypełnione Zgłoszenie Reklamacyjne na adres zwroty@balladine.com w tytule maila wpisując "REKLAMACJA".

Reklamowany towar w opakowaniu, wraz z wydrukowanym i czytelnie wypełnionym Zgłoszeniem Reklamacyjnym, prosimy odesłać na adres: Duet Development Sp. z o. o., ul. Relaksowa 14J, 02-796 Warszawa. Z uwagi na bezpieczeństwo wysyłanej do nas paczki, polecamy odesłanie jej do nas priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, bądź kurierem.

Powyższa procedura reklamacyjna jest opcjonalna i Klient nie musi z niej korzystać. Więcej informacji w Regulaminie.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji.

zamknij
zamknij
O klubie Balladine.com
Po przystąpieniu do Klubu Balladine czeka na Ciebie
szereg niespodzianek i przywilejów. Między innymi:
Specjalne rabaty

Dodatkowe rabaty przyznawane Klubowiczom w zależności od tego jaką kwotę wydadzą na zakupy.

Bezpłatne członkostwo

Przystąpienie do Klubu Balladine jest całkowicie bezpłatne

Karta klubu Balladine

Karty Klubu Balladine gwarantujące wszystkim Klubowiczom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów w naszych salonach firmowych oraz sklepie online.

Aktualne trendy

Stały dostęp do najlepszych i najświeższych wskazówek odnośnie aktualnych trendów w modzie.

Dodatkowe przywileje

Otrzymywanie prezentów i rabatów skierowanych wyłącznie do Uczestników Klubu Balladine.

Porady stylisty

Darmowe wsparcie podczas zakupu przez naszego wykwalifikowanego stylistę.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka wszystkich zamówień.

logo instagram

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie.