DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT  |  Zamów i zmierz w salonie bez obowiązku zapłaty


Potwierdzenie
Brak wyników wyszukiwania
Ryba - znajdziesz tutaj:
25 lat doświadczenia na polskim rynku mody, utalentowana projektantka Danuta Ryba-Obraniak i nowoczesne fasony, które odpowiadają aktualnym trendom. To wszystko zdecydowało o sukcesie marki Ryba – Jestem Inna. Jak podpowiada nazwa, jej oferta kierowana jest do kobiet, które są świadome własnej wartości, a strojem chcą podkreślać swój styl i charakter. ,
Lista produktów
Twój wybór: Bluzki z długim rękawem

Ryba

Ryba, a dokładniej: Ryba – Jestem Inna, to marka modowa, która działa na rynku od lat 90. Jej twórczynią jest Danuta Ryba-Obraniak, absolwentka projektowania na ASP. Zgodnie z nazwą marki oferowane stroje wyróżniają się świeżym podejściem do krawiectwa. Przeznaczone są dla kobiet świadomych swojej wartości, poszukujących ciekawych kreacji, a także odważnie podchodzących do mody. Intrygujące kreacje marki Ryba – Jestem Inna czekają w ofercie sklepu online Balladine.com.

Ryba – Jestem inna

Marka Ryba – Jestem Inna powstała w mieście, które słynie z przemysłu tekstylnego – czyli w Łodzi. Zrodziła się z pomysłów, a przede wszystkim niezwykłej kreatywności projektantki Danuty Ryby-Obraniak. Kreacje marki Ryba kierowane są do kobiet, które już odkryły swój styl, lubią stawiać na ciekawe elementy garderoby oraz nie boją się oryginalności. Jeśli należysz do osób znudzonych sztampową ofertą sieciówek, koniecznie odkryj modę damską firmowaną przez markę Ryba.

Marka Ryba – kto za tym stoi?

Nazwa marki pochodzi od nazwiska twórczyni – Danuty Ryby-Obraniak. Projektantka związana jest z Łodzią, gdzie mieszka oraz pracuje. Ryba – Jestem Inna, czyli nazwa i najlepszy znak rozpoznawczy marki, pokazuje innowacyjne podejście do projektowania z ładunkiem artystycznym, ale też praktycznym. W 2010 roku Danuta Ryba-Obraniak otworzyła swój sklep stacjonarny stanowiący spełnienie marzeń projektantki. Znajduje się on w pięknej okolicy, nieopodal pałacu Poznańskiego oraz słynnej Manufaktury. Uzupełnieniem działalności jest zaś Centrum Kulturalne RYBA, które organizuje wystawy, wernisaże, pokazy mody, a także wspiera młodych artystów. Dobry przykład? Specjalna kolekcja marki Ryba – Jestem Inna, powstała we współpracy z Jonaszem Koperkiewiczem, absolwentem Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP.

Ryba – Jestem Inna i dynamiczny rozwój marki

Przez lata firma znacznie się rozrosła, co świadczy o jej dużym sukcesie. Dziś dysponuje sklepem stacjonarnym, własną szwalnią, krojownią oraz konstruktorem. Modę damską Ryba można kupić również w sklepach partnerskich, do których należy e-sklep Balladine.com wraz z salonami stacjonarnymi. Koniecznie zajrzyj do największego showroomu z markami modowymi w centrum Warszawy, czyli sklepu Balladine przy ulicy Świętokrzyskiej.

Moda damska Ryba – Jestem Inna

Moda damska Ryba to kreatywność, nowoczesność, ale też czerpanie pełnymi garściami z najlepszych doświadczeń tradycyjnego krawiectwa oraz projektowania. Danuta Ryba-Obraniak nie boi się twórczych eksperymentów, jednak uważnie słucha swoich klientek. A pomysłowość projektantki w duecie z potrzebami kobiet owocuje znakomitą modą.

Sukienki marki Ryba

Sukienki marki Ryba i inne stroje damskie to przemyślane fasony, wyróżniające się detale, piękne kolory oraz tkaniny wysokiej jakości. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że poszukiwaczki modowych perełek bez problemu znajdą coś dla siebie. Sukienki marki Ryba stanowią doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje – ważne wydarzenia czy uroczystości. Warto też zwrócić uwagę na intrygujące stroje casualowe, które można zakładać i do pracy, i na luźne wyjścia w gronie znajomych.

Ryba – Jestem Inna to kreacje pozwalające przeżyć ciekawą przygodę z modą. Kierowane są do kobiet, które świadomie poszukują dobrych, praktycznych kreacji, a przede wszystkim czegoś twórczego, co pozwoli im się z sukcesem wyróżnić z tłumu.

zamknij
zamknij
O klubie Balladine.com
Po przystąpieniu do Klubu Balladine czeka na Ciebie
szereg niespodzianek i przywilejów. Między innymi:
Specjalne rabaty

Dodatkowe rabaty przyznawane Klubowiczom w zależności od tego jaką kwotę wydadzą na zakupy.

Bezpłatne członkostwo

Przystąpienie do Klubu Balladine jest całkowicie bezpłatne

Karta klubu Balladine

Karty Klubu Balladine gwarantujące wszystkim Klubowiczom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów w naszych salonach firmowych oraz sklepie online.

Aktualne trendy

Stały dostęp do najlepszych i najświeższych wskazówek odnośnie aktualnych trendów w modzie.

Dodatkowe przywileje

Otrzymywanie prezentów i rabatów skierowanych wyłącznie do Uczestników Klubu Balladine.

Porady stylisty

Darmowe wsparcie podczas zakupu przez naszego wykwalifikowanego stylistę.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka wszystkich zamówień.

logo instagram

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie.