NOWA KOLEKCJA BALLADINE WIOSNA-LATO 2021 JUŻ W SPRZEDAŻY! ZAPRASZAMY

Często zadawane pytania

Czy rejestracja na stronie sklepu jest obowiązkowa?
Rejestracja nie jest obowiązkowa. W sklepie można dokonywać jednorazowych zakupów bez dodatkowych formalności. Zachęcamy jednak do założenia konta na stronie Balladine.com. Dzięki niemu zyskasz dostęp do historii zamówień i śledzenia ich statusu.

Nie mogę zalogować się na konto, co zrobić?
W przypadku problemów z zalogowaniem się na swoje konto, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta – tel. (22) 263 02 01 lub skontaktuj się z nami przez formularz dostępny tutaj. Jako temat wiadomości wybierz: „Inne pytanie”. W treści opisz problem i zamieść numeru telefonu – oddzwonimy.

Czy sklep Balladine.com jest zaufanym sprzedawcą?
Sklep Balladine.com cieszy się zaufaniem Klientek z całej Polski podobnie jak nasze warszawskie salony stacjonarne. O wysokiej jakości naszych usług świadczą liczne nagrody, w tym wygrana w kategorii „Najlepsza Obsługa Klienta” w konkursie e-Commerce Polska awards w 2015 i 2016 roku. To jedyna kategoria, w której zwycięzca wyłaniany jest na podstawie głosów zadowolonych Klientów.

Jakie nagrody zdobyło Balladine.com?
Balladine to sklep z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku odzieżowym. Ludzie, którzy go tworzą, codziennie starają się o to, by był coraz bardziej przyjazny i atrakcyjny dla użytkowników. Dzięki temu Balladine zdobyło nagrodę w kategorii strona roku 2013 (Webstar Festival) oraz aż 5 głównych nagród w konkursach e-Commerce Polska Awards organizowanych przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Balladine wygrało w kategoriach: przełamanie nieufności (2013), design roku (2014), najlepsza obsługa klienta (2015 i 2016) oraz spójność marki w różnych kanałach sprzedaży (2017).

Jak złożyć zamówienie z wysyłką za granicę?
Jeśli chcesz złożyć zamówienie z wysyłką za granicę, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (22) 263 02 01. Konsultantka poinstruuje, jak przejść przez proces zamówienia i ustali kwotę opłaty za przesyłkę oraz wszelkie inne koszty, które w wyjątkowych przypadkach mogą wiązać się ze złożeniem takiego zamówienia.

Jakie formy płatności za zamówienie udostępnia Balladine?
Akceptujemy płatność gotówką przy odbiorze, zwykłe przelewy, a także płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Możliwe jest też zamówienie produktu do jednego z salonów w Warszawie i tradycyjna płatność przy kasie.

Czy mogę zapłacić za zamówienie zwykłym przelewem?
Tak. Należy powiadomić nas o tym, wysyłając maila na adres: sklep@balladine.com, a w tytule przelewu podać numer zamówienia, imię oraz nazwisko. Przelew prosimy wysłać w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia na konto:
BNP Paribas Bank Polska S.A.: 27 1750 0012 0000 0000 3843 9456
Duet Development Sp. z o. o.,
Biuro Balladine,
ul. Jerzego Zaruby 9/83,
02-796 Warszawa.

Jak i kiedy doręczana jest przesyłka?
Do wyboru jest przesyłka kurierska (DPD), odbiór w Punkcie Pickup DPD lub odbiór osobisty w jednym z naszych warszawskich salonów – ich dane adresowe znajdziesz, klikając tutaj. Przesyłki są nadawane w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia płatności i docierają do Klienta 2-3 dni robocze później.

Czy mogę przymierzyć, zanim zapłacę?
Jest to możliwe dzięki opcji odbioru osobistego. Wystarczy zamówić produkt, wybrać salon firmowy, w którym chce się go odebrać, oraz zaznaczyć "płatność przy odbiorze". Dzięki temu można przymierzyć daną rzecz w salonie i zapłacić za nią tylko wtedy, gdy będzie dobra.

Gdzie znajdują się salony firmowe Balladine?
Dysponujemy trzema multibrandowymi salonami na terenie Warszawy. Główny salon mieści się na ulicy Świętokrzyskiej 32 nieopodal Pałacu Kultury i Nauki. Pozostałe dwa znajdują się w Galerii Ursynów oraz przy stacji metra Kabaty. Ich dane kontaktowe znajdziesz, klikając tutaj.

Jaką dostawę wybrać, jeśli rzadko bywam w domu?
Jeśli obawiasz się, że w godzinach 8-17 kurier nie zastanie Cię w domu, radzimy zdecydować się na doręczenie przesyłki do miejsca pracy. Można też wybrać dostawę do punktu odbioru DPD (Punktu Pickup DPD). 

Jak złożyć zamówienie z dostawą do punktu odbioru (Punktu DPD Pickup)?
Jeśli chcesz złożyć zamówienie z odbiorem w Punkcie DPD Pickup, przy wyborze metody dostawy, zaznacz „Odbiór w punkcie DPD”, po czym kliknij w pole „Wybierz punkt dostawy”. Po kliknięciu, wyświetli się mapa Punktów DPD Pickup. W całym kraju działa już ponad 2000 takich miejsc. Jeżeli chcesz znaleźć punkt w swojej okolicy, wystarczy że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę miejscowości i ulicę lub po prostu klikniesz na mapie wybrane miejsce. Wtedy wyświetli Ci się informacja z dokładnym adresem, numerem Punktu oraz godzinami otwarcia danego miejsca – w tym miejscu, w tych dniach i w tych godzinach będzie można odebrać swoją paczkę, gdy już dotrze do wyznaczonego Punktu. Czas na odbiór paczki wynosi 7 dni od dnia dostawy do Punktu.

Czy mogą zapłacić za zamówienie w wybranym punkcie odbioru (Punkcie DPD Pickup)?
Nie. Zamówienie, które ma być dostarczone do punktu odbioru, może być opłacone tylko za pośrednictwem PayU (płatność on-line) lub przelewem tradycyjnym. Dzieje się tak ponieważ, nie możemy zagwarantować, że każdy z około 2000 dostępnych punktów przyjmuje płatności pobraniowe. 

Nie mogę znaleźć punktu odbioru (Punktu Pickup) w mojej okolicy. Co zrobić?
Udostępniamy możliwość odbioru zamówienia w około 2000 miejsc w Polsce. To tzw. punkty odbioru DPD (Punkty DPD Pickup). Jeśli na mapce, która wyświetla Ci się po kliknięciu „Wybierz punkt dostawy” nie widzisz żadnego punktu odbioru w swojej okolicy, spróbuj pomniejszyć mapkę (np. klikając w minus umieszczony w prawym dolnym rogu mapki). Być może ulicę obok lub miejscowość dalej taki punkt już istnieje. Jeśli tak, będzie on oznaczony czerwoną flagą DPD z symbolem paczki.

Kurier nie zastał mnie w domu. Co zrobić?
Kurierzy z firmy DPD mają obowiązek dwukrotnego zgłoszenia się pod wskazany adres. Często, w przypadku problemów z dostarczeniem, dzwonią na numer wpisany w zamówieniu – wtedy można się z nimi umówić na bardziej sprzyjający termin. 

Czy po zatwierdzeniu zamówienia można jeszcze dokonać w nim zmiany?
Nie, ale można anulować zamówienie i złożyć je jeszcze raz. W tym celu należy jak najszybciej skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta – tel. (22) 263 02 01.

Czy można anulować zamówienie?
Tak, w tym przypadku należy jak najszybciej powiadomić nasze Biuro Obsługi Klienta – tel. (22) 263 02 01.

Czy można zamówić rozmiar, który jest niedostępny na stronie Balladine.com?
Jeśli na stronie brakuje interesującego Cię rozmiaru, skontaktuj się z nami przez formularz dostępny tutaj, wybierając temat „Pytanie o produkt”. Skontaktujemy się z producentem produktu i jeśli będzie taka możliwość, sprowadzimy brakujący rozmiar.

Czy mogę zwrócić produkt kupiony na Balladine.com?
Jeśli po odbiorze zamówienia okaże się, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. Produkt musi być jednak pozbawiony śladów użytkowania i mieć przypięte wszystkie oryginalne metki. Termin na zwrot upływa w ciągu 14 dni od daty dostawy

Czy zwrot jest na pewno bezpłatny?
Tak, o ile wyślesz zwracany produkt za naszym pośrednictwem (kurierem DPD zamówionym automatycznie przez Biuro Obsługi Klienta Balladine). Jeśli odeślesz paczkę w inny sposób, niestety nie będziemy mogli zrefundować Ci kosztów wysyłki.

Czy mogę zwrócić produkty z dwóch zamówień w jednej przesyłce?
Tak, jeśli chcesz zwrócić towar z dwóch różnych zamówień w jednej przesyłce, włóż wszystkie rzeczy do jednego kartonu Balladine wraz z dwoma oddzielnymi formularzami zwrotu/odstąpienia od umowy, po czym dokładnie zaklej karton. Prosimy o nie sklejanie ze sobą paczek, takie działanie może spowodować zaginięcie części przesyłki, a w konsekwencji brak zwrotu.

Mieszkam w Warszawie. Czy mogę dokonać zwrotu produktu w jednym z salonów Balladine?
Tak, zwrotu można dokonać również w naszych salonach firmowych. Proszę jednak pamiętać, że należna kwota zostanie zwrócona w ciągu 14 dni tym samym sposobem, jakim została dokonana płatność. Do zwracanego produktu prosimy dołączyć paragon (dowód zakupu) oraz Formularz Zwrotu. W przypadku płatności za pobraniem będzie to przelew bankowy.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?
Zwrot należności za produkt nastąpi takim samym sposobem, w jaki została dokonana płatność (w przypadku transakcji online) lub przelewem bankowym na konto podane w Formularzu Zwrotu w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia zarejestrowania zwróconego produktu w magazynie Balladine.

Czy mogę wymienić produkt z zamówienia?
W Balladine wymiana towarów jest niemożliwa. Zachęcamy do dokonania bezpłatnego zwrotu i ponownego zamówienia towaru. 

Ile mam czasu na zwrot produktu?
Maksymalny czas na dokonanie zwrotu produktu to 14 dni, liczone od daty dostawy produktu.

Jeśli chcę zwrócić produkt na własny koszt, dokąd mam go wysłać?
Jeśli nie interesuje Cię darmowy zwrot i chcesz samodzielnie wysłać paczkę ze zwracanym produktem, prosimy o solidne zapakowanie, dołączenie paragonu (dowodu zakupu) oraz wypełnionego Formularza Zwrotu i wysłanie przesyłki na adres:
Duet Development sp. z o.o.
Salon Balladine
ul. Świętokrzyska 32 ( lokal 1U90)
00-116 Warszawa
tel.: 22 263 02 01

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Czy możliwa jest reklamacja produktu?
Wszystkie produkty kupione w Balladine.com można reklamować w ciągu 2 lat od daty ich dostawy.

Jak złożyć reklamację produktu?

  • Reklamowany towar zapakuj tak, by nie zniszczył się w transporcie. Do paczki włóż wydrukowane i czytelnie wypełnione Zgłoszenie Reklamacyjne. Zaklej przesyłkę.
  • Paczkę wyślij na adres: Duet Development sp. z o.o., Salon Balladine, ul. Świętokrzyska 32 (lokal 1U90), 00-116 Warszawa. Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki, polecamy odesłanie jej do nas priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub kurierem.

Jak uzyskać więcej informacji o produkcie?
Napisz wiadomość do Biura Obsługi Klienta Balladine z konkretnymi pytaniami dotyczącymi produktu. Konsultant prześle Ci potrzebne informacje w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Jeśli nie chcesz czekać, zadzwoń – tel. (22) 263 02 01 – spróbujemy pomóc Ci jak najszybciej.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
W przypadku wielu rzeczy wystarczy przesunąć kursor myszki na dany rozmiar i sprawdzić, czy jego parametry będą pasowały do Twojej sylwetki. Jeśli poszukiwany rozmiar nie wyświetla się przy danym produkcie, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – tel. (22) 263 02 01, mail: sklep@balladine.com.

W jaki sposób mogę uzyskać rabat na zakupy w Balladine?

  • Rabat w wysokości 50 zł naliczany jest już przy pierwszych zakupach za min. 250 zł, o ile zapiszesz się na newsletter Balladine. Możesz to zrobić, klikając tutaj. Pamiętaj, że w celu wykorzystania kodu rabatowego musisz być zalogowany na swoim koncie. Jeśli jeszcze nie masz utworzonego konta, zarejestruj się tutaj
  • Kody rabatowe wysyłane są także członkom Klubu Balladine. By przystąpić do klubu, należy zarejestrować się na stronie Balladine.com, wejść w ustawienia konta, wybrać zakładkę „Klub Balladine”, uzupełnić dane i potwierdzić chęć uczestnictwa kliknięciem „Dołącz”.
  • O ogólnodostępnych rabatach informujemy na bieżąco na profilu Balladine na Facebooku – warto go polubić.

Jak długo ważny jest kod rabatowy z newslettera Balladine?
Kod rabatowy uzyskany za zapis do newslettera Balladine jest ważny przez 60 dni od daty jego wystawienia (wpłynięcia maila z kodem do skrzynki mailowej). Po upłynięciu 60 dni traci ważność. To kod jednorazowy - można go użyć tylko przy jednym zamówieniu za min. 250 zł.

Jak zrezygnować z subskrypcji newslettera?
Jeśli nie chcesz już otrzymywać newsletterów Balladine z informacjami o trendach i kodami rabatowymi, zawsze możesz z nich zrezygnować. Wystarczy wejść w dowolny newsletter Balladine. W jego stopce znajduje się komunikat o następującej treści: „Nie chcesz otrzymywać naszych newsletterów i ofert? Kliknij tutaj, aby zakończyć subskrypcję”. Wystarczy kliknąć we wskazanym miejscu. Hiperłącze przeniesie Cię do krótkiego formularza, w którym należy zaznaczyć powód rezygnacji i potwierdzić decyzję kliknięciem w przycisk „Rezygnuję z subskrypcji”.

Czy członkostwo w Klubie Balladine jest płatne?
Nie, przystąpienie i członkostwo w klubie są całkowicie darmowe. Oprócz licznych rabatów, zyskasz wstęp na organizowane przez nas wydarzenia. O wszystkim poinformujemy Cię newsletterem. Od czasu do czasu prześlemy Ci kod rabatowy i informację o promocji SMS-em.

Jak można skontaktować się ze stylistą Balladine?
Nasi styliści dostępni są w sklepach firmowych przy ul. Świętokrzyskiej, w Galerii Ursynów i w metrze Kabaty. Zachęcamy też do zaglądania na blog Balladine – znajdziesz tam wiele stylistycznych porad.

zamknij
zamknij
O klubie Balladine.com
Po przystąpieniu do Klubu Balladine czeka na Ciebie
szereg niespodzianek i przywilejów. Między innymi:
Specjalne rabaty

Dodatkowe rabaty przyznawane Klubowiczom w zależności od tego jaką kwotę wydadzą na zakupy.

Bezpłatne członkostwo

Przystąpienie do Klubu Balladine jest całkowicie bezpłatne

Karta klubu Balladine

Karty Klubu Balladine gwarantujące wszystkim Klubowiczom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów w naszych salonach firmowych oraz sklepie online.

Aktualne trendy

Stały dostęp do najlepszych i najświeższych wskazówek odnośnie aktualnych trendów w modzie.

Dodatkowe przywileje

Otrzymywanie prezentów i rabatów skierowanych wyłącznie do Uczestników Klubu Balladine.

Porady stylisty

Darmowe wsparcie podczas zakupu przez naszego wykwalifikowanego stylistę.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka wszystkich zamówień.

logo instagram

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie.