DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT  |  Zamów i zmierz w salonie bez obowiązku zapłaty

GWARANCJA DOSTAWY przed świętami -> złóż zamówienie najpóźniej do 19.12.2018

O sklepie

Balladine jest multibrandową platformą dla kobiet z klasą. Oferujemy wysokiej jakości ubrania oraz dodatki renomowanych polskich marek, m.in.: Potis & Verso, L'ame de Femme, Patrizia Aryton, Duet Woman, SU, Sobora, Vito Vergelis, Click, Kumi, De Facto i wielu innych. Łączymy ogólnodostępność sklepu online z indywidualną ofertą w salonach stacjonarnych.

Szeroki katalog produktów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób. Proponujemy zarówno perfekcyjnie skrojone ubrania do pracy, jak i sukienki na wesele czy stroje typu casual. Zawsze dostępne są także akcesoria: biżuteria, portfele i paski. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują wysokiej jakości skórzane torebki, m.in. eleganckie kopertówki Franco Bellucci.

W Balladine najważniejsze jest zadowolenie każdej Klientki. To dlatego, w przypadku zamówień z dostawą na terenie Polski, wysyłka i zwrot są całkowicie darmowe. Umożliwiamy też złożenie zamówienia z dostawą za granicę. Tylko u nas można też przymierzyć rzecz, zanim się za nią zapłaci. Wystarczy złożyć zamówienie z odbiorem w jednym z naszych warszawskich salonów i zaznaczyć „płatność przy odbiorze”.

Uważnie słuchamy i pomagamy. Nasi konsultanci doskonale znają całą ofertę, służą radą i pomocą. Przy telefonie – (22) 263 02 01 – dyżurują od poniedziałku do soboty w godzinach 8-17. Ich wysiłek został zauważony i już dwukrotnie nagrodzony pierwszym miejscem w konkursie e-Commerce Polska awards w kategorii „Najlepsza Obsługa Klienta” w 2015 i 2016 roku.

Newsletter Balladine.com wysyłamy tylko tym, którzy tego chcą. Dzięki niemu można być na bieżąco z najnowszymi kolekcjami polskich marek, otrzymywać specjalne rabaty i brać udział w wydarzeniach organizowanych przez Balladine. Z tych samych względów zachęcamy do przystąpienia do Klubu Balladine. Z członkostwem wiążą się takie profity jak dodatkowe zniżki i szybszy dostęp do promocji.

Balladine prężnie działa także offline. Od 2004 roku prowadzimy trzy nowoczesne salony odzieżowe w Warszawie. Główny znajduje się przy ul. Świętokrzyskiej 32, pozostałe dwa w Galerii Ursynów oraz w stacji metra Kabaty. Zachęcamy, by zajrzeć do tych miejsc, choćby po to, by zobaczyć metkę z napisem Made in Poland. W innych sklepach to rzadkość, w Balladine – norma.

W zakupach zawsze mogą pomóc Styliści Balladine. Służą poradą w naszych salonach stacjonarnych. Ich usługi są bezpłatne. O poradę można też zapytać w naszym Biurze Obsługi Klienta oraz w wiadomości prywatnej na Facebooku. Wierzymy, że w świecie mody nie ma sytuacji bez wyjścia, są tylko nieznane wcześniej możliwości.

zamknij
zamknij
O klubie Balladine.com
Po przystąpieniu do Klubu Balladine czeka na Ciebie
szereg niespodzianek i przywilejów. Między innymi:
Specjalne rabaty

Dodatkowe rabaty przyznawane Klubowiczom w zależności od tego jaką kwotę wydadzą na zakupy.

Bezpłatne członkostwo

Przystąpienie do Klubu Balladine jest całkowicie bezpłatne

Karta klubu Balladine

Karty Klubu Balladine gwarantujące wszystkim Klubowiczom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów w naszych salonach firmowych oraz sklepie online.

Aktualne trendy

Stały dostęp do najlepszych i najświeższych wskazówek odnośnie aktualnych trendów w modzie.

Dodatkowe przywileje

Otrzymywanie prezentów i rabatów skierowanych wyłącznie do Uczestników Klubu Balladine.

Porady stylisty

Darmowe wsparcie podczas zakupu przez naszego wykwalifikowanego stylistę.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka wszystkich zamówień.

logo instagram

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie.