DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT  |  Zamów i zmierz w salonie bez obowiązku zapłaty

Wymiana/Zwroty

Ile czasu masz na wymianę lub zwrot produktu?
Standardowy czas wymiany oraz zwrotu wynosi 14 DNI.

Kto pokrywa koszt wymiany lub zwrotu?
Koszt wymiany oraz zwrotu przez kuriera Balladine pokrywa Sklep. W przypadku innych form zwrotu koszty zwrotu pokrywa Klient. Darmowa przesyłka kurierem dotyczy kosztu jednorazowego odesłania towaru dla danego zamówienia. Jeśli Klient postanowi odesłać część produktów w kolejnej przesyłce koszt tej przesyłki ponosi Klient.

Uwaga! W przypadku zwracania lub wymiany towaru z zamówienia zagranicznego (z dostawą poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej), koszty przesyłki ponosi Klient.


JAK DOKONAĆ WYMIANY?

Wybrałeś nieodpowiedni rozmiar? Teraz możesz wymienić go BEZPŁATNIE! Skorzystaj z poniższej instrukcji.

KROK 1. Sprawdź dostępność.
Dowiedz się czy interesujący Cię rozmiar jest dostępny: na stronie www.Balladine.com lub przez kontakt z Biurem Obsługi Klienta: (22) 122 87 16 (czynne od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 8:00 do 17:00).


Jeśli produkt jest dostępny złóż nowe zamówienie i w informacjach dodatkowych napisz, że jest to wymiana.
W Metodach płatności zaznacz opcję "Płatność przy odbiorze" (wybór tej metody płatności jest konieczny do złożenia nowego zamówienia, wymiana zostanie zrealizowana bezgotówkowo).

KROK 2. Wyślij maila.
Napisz maila na adres zwroty@balladine.com z tytułem WYMIANA i Twoim NR TELEFONU i ADRESEM, z którego nasz kurier ma odebrać przesyłkę. Pamiętaj, że bezpłatna wymiana obowiązuje tylko przez naszego kuriera.

KROK 3. Przekaż paczkę naszemu kurierowi.
Kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie w mailu adres. Wystarczy, że przekażesz mu paczkę z Formularzem Zwrotu w środku. Do zapakowania możesz wykorzystać opakowanie, w którym przesłaliśmy do Ciebie paczkę. Pamiętaj aby dołączyć Formularz zwrotu. Jeśli nie posiadasz drukarki, dołącz do paczki odręcznie wypisany formularz, wzorując się na naszym dokumencie.


JAK DOKONAĆ ZWROTU?

W Balladine możesz BEZPŁATNIE i bez podania przyczyny zwrócić zakupiony towar w terminie 14 DNI.

KROK 1. Wyślij maila
Napisz maila na adres zwroty@balladine.com z tytułem ZWROT z Twoimi danymi: imię, nazwisko, numer telefonu i adres, z którego ma zostać odebrana przesyłka.

KROK 2. Przekaż paczkę naszemu kurierowi.
Kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie w mailu adres. Wystarczy, że przekażesz mu paczkę z Formularzem Zwrotu w środku. Do zapakowania możesz wykorzystać opakowanie, w którym przesłaliśmy do Ciebie paczkę. Pamiętaj aby dołączyć Formularz zwrotu i dowód zakupu. Prosimy o podanie numeru konta na Formularzu. Jeśli nie posiadasz drukarki dołącz do paczki odręcznie wypisany formularz wzorując się na naszym dokumencie.

KROK 3. Szybki zwrot gotówki.
Zwrot gotówki nastąpi takim samym sposobem w jaki została dokonana płatność (w przypadku płatności online) lub przelewem bankowym (w przypadku płatności za pobraniem) na konto podane w Formularzu Zwrotu w ciągu maksymalnie 14 dni.

Zwróć w Salonie Balladine
Towar możesz zwrócić również w dowolnym Salonie Balladine. Należna kwota zostanie zwrócona w ciągu 14 dni tym samym sposobem jakim została dokonana płatność.

Powyższe odstąpienie od umowy jest opcjonalne i Klient nie musi z niego korzystać. Klient nie musi również dołączać formularza zwrotu i dowodu zakupu. Więcej informacji w Regulaminie.

REKLAMACJE

Towary przesyłane do Klientów są wolne od wad. Na wszystkie towary zakupione w Balladine.com, przysługuje Państwu uprawnienie złożenia reklamacji z tytułu rękojmi przez okres dwóch lat od daty wydania towaru.

Zgłoszenia reklamacyjnego prosimy w pierwszej kolejności dokonywać elektronicznie - przesyłając wypełnione Zgłoszenie Reklamacyjne na adres zwroty@balladine.com w tytule maila wpisując "REKLAMACJA".

Reklamowany towar w opakowaniu, wraz z wydrukowanym i czytelnie wypełnionym Zgłoszeniem Reklamacyjnym, prosimy odesłać na adres: Duet Development Sp. z o. o., ul.Nowoursynowska 60, 02-797 Warszawa. Z uwagi na bezpieczeństwo wysyłanej do nas paczki, polecamy odesłanie jej do nas priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, bądź kurierem.

Powyższa procedura reklamacyjna jest opcjonalna i Klient nie musi z niej korzystać. Więcej informacji w Regulaminie.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji.

zamknij
zamknij

O klubie Balladine.com

Po przystąpieniu do Klubu Balladine czeka na Ciebie
szereg niespodzianek i przywilejów. Między innymi:

Specjalne rabaty

Dodatkowe rabaty przyznawane Klubowiczom w zależności od tego jaką kwotę wydadzą na zakupy.

Bezpłatne członkostwo

Przystąpienie do Klubu Balladine jest całkowicie bezpłatne

Karta klubu Balladine

Karty Klubu Balladine gwarantujące wszystkim Klubowiczom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów w naszych salonach firmowych oraz sklepie online.

Aktualne trendy

Stały dostęp do najlepszych i najświeższych wskazówek odnośnie aktualnych trendów w modzie.

Dodatkowe przywileje

Otrzymywanie prezentów i rabatów skierowanych wyłącznie do Uczestników Klubu Balladine.

Porady stylisty

Darmowe wsparcie podczas zakupu przez naszego wykwalifikowanego stylistę.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka wszystkich zamówień.

logo instagram
blog

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie.